Dajte si pozor na podvodné falošné zárobkové stránky net-peniaze.net

Odmena za nákup na ZľavaDňa

V emailových schránkach sa hromadne objavuje spam, ktorý vám príde pokojne 80x za týždeň a vy s tým nenarobíte absolútne nič. Nedokážete ho zastaviť, odhlásiť, nedokážu to ani slovenské úrady a polícia. Nevie to nikto. Našťastie filtre služieb Gmail, Yahoo a Centrum.sk už vyhodnocujú tieto emaily ako spam a rovno ich hádžu do koša spamového bordelu. To, čo tento spam predvádza je drzosť. Tvári sa ako email od známeho priateľa, oslovuje vás a predstavuje nenápadne, či skôr nápadne, akýsi zázračný nenáročný zdroj príjmu cez internet. Človek v tiesni a človek zúfalý tak veľmi rýchlo vie naletieť a vziať tento email ako riešenie aktuálneho finančného problému. Pozor. Tomuto emailu, podobne ako iným podobným, ide práve o zneužitie psychológie a vás na finančnom dne. Každý by chcel získať peniaze hravo, v konečnom dôsledku ich však zarobíte niekomu celkom inému, ako to už býva. Celý tento spam, ktorého podoba je nižšie, vás navádza na návštevu stránok Net-Peniaze.net. Ich problém je, že sú fingované, vymyslené, nepravé a zavádzajú. Pokiaľ potrebujete aj napriek tomu dôkaz a nestačí vám už len samotný fakt, že email prichádza ako drzý špinavý spam, nuž teda nech sa páči.

Ahoj, Pred niekoľkými dňami mi jeden starý dobrý priateľ ukázal
internetovú stránku, na ktorej predstavujú veľmi ľahký zdroj príjmov cez Internet.

Spolu sme ju vyskúšali a funguje naozaj výborne! Prvých pár dní sme ani nechceli veriť, že za taký krátky čas sa týmto spôsobom dá tak dobre zarobiť. Použitím tejto metódy teraz za týždeň zarobím toľko, ako predtým v práci za mesiac.

Spoznaj ju a používaj: http://net-peniaze.net/

Metóda nie je vždy ľahká, ale je veľmi jednoduchá a dá sa s ňou dobre zarobiť! http://net-peniaze.net/

Zdravím,
Ernest

Problémové falošné stránky
Stránky, kde sa dostanete, sú falošné. Predstavujú údajný systém zárobku, no žiadne peniaze to nie sú. Veľmi rýchlo pochopíte, že je to len ďalší špinavý spôsob, ako vás dostať do online rulety a podobných zavádzajúcich systémov, do ktorých nahádžete peniaze bez nejakého zmyslu. Po skúsenosti s takýmto systémom z roku 2007 rovno tvrdíme, že žiadny skutočne nefunguje tak, ako je popisované, nestojí to za tie nervy a týždne času, ktorý tomu venujete. V žiadnom prípade neodporúčame sa zdržiavať týmito systémami. Hlavne aj preto, že stránky sú falošné. Ich text písal debil. S prepáčením. Pri čítaní predstavenia údajného majstra v zarábaní však pôsobí podivne a až úsmevne, ako sa dotyčný pán volá.

Jozef Lukáčová peniaze

Podvodník, ktorý nevie po slovensky, to prepískol ešte niekoľko krát. Stačí, keď si prečítate drísty na stránke. České stránky, ktoré obsahujú identický text, obsahujú rovnaké drísty, len mená pri falošných fotografiách sú iné. Autor stránok, tá istá fotografia, ako na Slovensku, sa predstavuje trochu inak. Tentoraz je to „Jmenuji se Alexej Novak, žiji v Pětikostelí“.

Muž v bielom tričku
fotografia muža v bielom tričku, ktorý sa má volať Ladislav, je zlý vtip. Originál je fotografia modela z fotobanky, kde si ju môžete zakúpiť legálne a pozrieť si ju môžete priamo tu: 123rf.com. Rovnaký pán a vždy s iným menom sa nachádza aj na množstve podobných stránok s podobným zameraním. Pozor, rovnakí ľudia sa tu môžu volať inak a môžu mať iný príbeh. V Čechách je to Bily a ďakuje Alexejovi.

Drísty a falošný Ladislav

Napríklad ďalšie falošné stránky  (upozornenie: neodporúčame využívať túto službu):
netmoney24 (bodka) net
gyorspenz (bodka) net
netmoney24 (bodka) net/ru/index.php
netmoney24 (bodka) net/ro/index.php
netmoney24 (bodka) net/it/index.php
netmoney24 (bodka) net/cz/index.php
netmoney24 (bodka) net/fr/index.php
netmoney24 (bodka) net/ua/index.php
pohodove (bodka) cz
rychlepenize247 (bodka) com a množstvo ďalších

Ďalšia osoba na tomto webe je žena, ktorú označili ako Katarínu. Na každom webe sa volá inak. Úbohosť. Drsné však je, že ani táto žena nie je žiadny klient a nehovorí skutočné skúsenosti. Opäť je to fotobanka, nič iné. Je smutné, že sa takýmito podvodmi neustále niektorým jednotlivcom darí nalákať obete klamstvom a údajným zázračným spôsobom zárobku. V prípade, ak naletíte podobným subjektom, neochráni vás nikto. Práve to aj využívajú, pretože je na každého hlúposti, či sa do pochybných systémov pustí, alebo nie.

Problém, pre ktorý zvážiť dôveru v podobné systémy:

 • falošné stránky s falošným obsahom
 • umelo vytvorená identita vymyslených ľudí
 • žiadne osobné skúsenosti nie sú, pretože ide o rozsiahlu sieť stránok, ktoré ako jediné propagujú masívne jeden podozrivý systém „zárobku“
 • nejde o žiadnu prácu cez internet
 • nejde v žiadnom prípade o žiadny tip priateľa
 • propagácia prebieha formou spamu
 • stránky sú sprosto naivné, že si ľudia napríklad v prípade netmoney24.net a hľadaní referencií nenájdu aj iné mutácie a rýchlo odhalia, kde je pravda
 • celý web je nechutne amatérsky a neodborne pripravený laikom, vôbec nie špecialistom v balíku
 • propagácia prebieha spôsobom, ktorý nemôže sedieť s možnými postupmi skutočného pracháča
 • ak je niekto úspešný v rulete (ach, takýchto webov a podvodníkov je ročne desiatky), naozaj chce ukázať ostatným, ako sa to robí?
 • nejde o žiadnu prácu

Opakuje sa spam?
Oznámte túto skutočnosť Úradu pre Ochranu osobných údajov. Každý jeden spam sa môže podpisovať inak. Odosielateľ posiela rovnaký spam vždy s iným menom odosielateľa. Nemožno mu odpísať, pretože odosielateľ neexistuje. Emaily odosielateľa, ako napríklad: adolf_skalicky_21_11_69@faguo-france.com, alebo ernest-fitos.12-12.77@faguo-france.com, budú len akýmsi generátorom pre spamovacie účely. Hlavné však je, že odosielateľ a celý tento systém sa už preslávil spamovaním s výrobkami na zvýšenie potencie, na rozpínacie záhradné hadice, predražené autokamery a iné výrobky, ktoré sa snaží predávať napriek porušovaniu viacerých zákonov na neodborne pripravených stránkach bez povinných náležitostí, ktoré musí už zo zákona splniť každý jeden obchod, kamenný, aj internetový.
Pokiaľ vám rovnaký otravný odosielateľ posiela aj obchodné ponuky, riešte problém s Obchodnou inšpekciou SR. Emaily je nemožné odhlásiť. Podvodník, ktorý vaše emaily zneužíva, ich používa a bude používať opakovane. Je totiž nezastaviteľný a všetci sú proti nemu krátky.