Internet je plný reklamy na Bux, Facebook ho blokuje pre nebezpečenstvo

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Slovenský a český internet je neuveriteľne zaprataný stránkami amatérskej výroby, ktoré propagujú službu bux.to, o ktorej sme si už niečo napísali. Napriek tomu, že viac ako 90 percent z nich nevidelo od spoločnosti ani cent, respektíve ani nepozná niekoho, čo by mal reálnu skúsenosť s výplatou. Spoločnosť je však výrazne viditeľná stále a nikto neodstraňuje často neaktuálne stránky, klamlivé údaje a čísla o to, koľko môžete zarobiť.

Bux.to je na Facebooku nežiadúce a zablokované
Facebook úplne doménu Bux.to zablokoval. Väčšinou blokovanie umožňuje kliknúť a podať vyjadrenie, prečo si myslíte, že v tomto prípade sa Facebook mýli. Výnimočne sa v tomto prípade pri hlásení Facebooku neobjavuje žiadna možnosť odvolania, ale priamo link na centrum nápovedy, kde sa dozviete, že pokiaľ je stránka blokovaná, je to spôsobené tým, že predstavuje nebezpečenstvo, podvodné praktiky, prípadne pre opakované spamovanie.

bux na Facebooku zablokované

Vzhľadom na priame blokovanie natvrdo je však vysoký predpoklad, že ide o vážne problémy s touto doménou. Varovanie sa objaví akémukoľvek užívateľovi, ktorí sa snaží akokoľvek publikovať príspevok na Facebooku, ktorý obsahuje doménu Bux.to.