Internetový podvod je bežnejší ako šťastie na úspešnú prácu

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Hľadáte prácu cez internet? Ak chcete jednoznačnú odpoveď, ktorá vám naozaj pomôže zachrániť svoj čas, dôstojnosť aj posledné peniaze, vykašlite sa na to. Podľa nášho prieskumu naletia internetovým sľubom práce a zisku ľudia, ktorí podľahli už veciam ako FarmVille, alebo Travian. Druhou skupinou tých, čo naleteli, alebo opakovane naletia, sú ženy, zúfalé mamičky, ktoré potrebujú peniaze, sú na materskej a chcú využiť voľný čas. Treťou skupinou sú mladí ľudia, ktorí popri škole potrebujú peniaze na svoje potreby. Štvrtou skupinou sú všetci ostatní.

Opakovane upozorňujeme, že reálny systém na zarábanie len pomocou klikov a sledovaní reklám neexistuje a nikdy existovať nebude. Tieto systémy fungujú jedine preto, že vás doň niekto dostal. On dostáva peniaze za vás a vašou úlohou je, aby ste taktiež šírili rovnaké echo medzi svojich a tvorili stránky a nalákali čo najviac ľudí na zárobok cez vás. Inak reálne peniaze nezarobíte. Za ten čas stihnete prísť o veľa kamarátov a narobiť si veľa problémov. Skúste odkaz na nalákanie obeti zverejniť v nejakom fóre a získate blokáciu. Pyramídový systém je protizákonný a predsa sa mu darí. Z nejakého dôvodu pritom je protizákonným a nejde o výmysel zákonodarcov.

Úspešnú prácu cez internet je naozaj problematické nájsť z viacerých dôvodov. Najmä však práca, ktorá nepotrebuje vedieť, kto ste, nemáte osobný pohovor a zamestnávateľ nemá dobré referencie na webe, ani neskúšajte. Niektoré si vás pozvú na osobný pohovor a presvedčia zaplatiť nemalú sumu za absurdnú registráciu. Takto operuje firma, ktorá začína na písmeno M a je tým pomerne dobre známa v ČR aj SR. Úspešnú prácu cez internet nenachádzajú ani internetoví špecialisti. Eshopov je veľa, no nájsť taký, ktorému môžete pomáhať a byť súčasťou tímu, to chce veľké šťastie.

Podvodníkov je viac. Oveľa viac
Príležitostí na prácu existuje mnoho. Musíte byť však programátor, aby ste mohli vykonávať prácu na počítači a tým aj cez internet. Musíte podnikať cez internet, predávať, vlastniť, spravovať eshopov, alebo byť súčasťou tímu, ktorý dopĺňa tovar do eshopu. Musíte mať talent na texty a písať, prípadne vlastniť blog a písať preň. Ďalšia možnosť ako zarábať cez internet je siahnuť po erotických službách a ponúkať live cam služby. To je však drsné a neobvyklé využívanie internetu.