JaSpravim.sk – práca z domu, ktorá naozaj a čestne funguje

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Sto krát opakované a predsa stovky ľudí naletia. Práca, ktorá je vám cez internet ponúkaná a ani pritom netušíte čo budete robiť a netušíte to ani po prihlásení sa do takejto práce, je často konceptom pyramídových systémov a podvodných praktík, ktoré naozaj prinášajú zisk, no jedine tým nad vami. Na internete nájsť prácu na doma je občas priam nemožné.

jaSpravim.sk - brigády

Problém je v tom, že ľudia nevedia, kde hľadať a ak si myslia, že také miesto práve našli, zväčša ide len o priestor, ktorý zneužil podvodník na zacielenie svojej ponuky na prácu na doma. Už v októbri sme narazili na prácu na doma, ktorá sľúbila kompletizáciu pier, lepenie obálok a typické prípady, kedy človek naozaj uverí, že ide o hodnú prácu. Firma vyzerala solídne, až na to, že žiadnu takú žiadne naše úrady neevidovali a šlo o špekulanta, ktorý vám dal nakoniec robiť opäť len systém, ktorý prinášal zisk jemu.

JaSpravim – svetlo nádeje na vieru v dobro
Mierne náboženský podtón v podnadpise vyplýva z faktu, že hoci prácu na doma a prácu cez internet po rokoch praxe vnímame ako oblasť plnú podvádzania, podvodov, nekalých praktík a špinavosti, slovenský projekt JaSpravim.sk má vlastnosti, pre ktoré môžeme veriť, že práca na doma a nie len cez internet, existuje. Nejde o trvalý pracovný pomer, teda aspoň v prvopočiatku. Nejde o žiadne systémy s dlhými podmienkami, ktoré by vás okrádali o peniaze, čas a o názory, či ste „tak sprostí vy“ alebo len podmienky napísal šialenec, ktorý nechcel priznať, že ide o podvod. JaSpravim nie je podvod a ani žiaden jeden systém. V skutočnosti ide o pomerne dobre spracovaný systém inzerátov ľudí, čo niečo potrebujú spraviť, napísať, pripraviť, vyrobiť, ale zároveň aj systém inzerátov tých, čo vedia vyrobiť, spraviť, obstarať, nájsť, napísať a podobne.

Viacero ľudí, čo niečo potrebuje a viacero ľudí, čo niečo vie naplniť, to tvorí tú správnu rovnicu, pre ktorú nachádza stále viac a viac ľudí uplatnenie svojich schopností. Šičky, domáci kutilovia, poradcovia, rôzne agentúry a všetci tí, čo majú na niečo talent, svoje služby môžu ponúkať s tým, že firmy pri nákupe služieb dostanú dokonca faktúru. Ľudia, ktorí pre iných pracujú, dostávajú v priebehu pár dní bez malej provízie skutočné peniaze. Treba tento systém teda chápať niečo celkom iné, ako to, čo vám zaplní schránku, keď na inzertný portál napíšete, že hľadáte prácu. Ozvali by sa vám rôzni špekulanti práve s tým odpadom, ktoré na internete nemá čo robiť. JaSpravim je však kategóriou celkom osobitnou, ktorá sústreďuje ľudí schopných pracovať na takmer čomkoľvek a ľudí, ktorí čokoľvek potrebujú.
Pokiaľ teda práca na doma, alebo práca pokojne kdekoľvek inde, dohodená a komunikovaná cez internet, na Slovensku môžeme hovoriť o lídrovi v tejto oblasti.

Nezdržujte sa, prídete o peniaze a aj o nervy
Systémami, ktoré sľubujú zárobok, sú akokoľvek spojené s hazardom, nútia vás investovať vlastné peniaze, alebo vás nútia šíriť špeciálne odkazy po internete s referenčným číslom, aby ste pod seba nachytali ďalšie obete, to všetko patrí do skupiny nežiaducich činností, kedy hraničia so zákonom, riskujete vy, ale najmä prídete o veľa voľného času pomerne zbytočne, ak nie aj o svoje peniaze. Následné sklamania sú takmer pravidlom, s ktorým sa stretávame deň čo deň pri riešení rôznych podobných prípadov.

Pozrite si preto www.jaspravim.sk