Katalógy stránok plné starých klikacích zárobkových systémov

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Ak nahliadneme na najvýznamnejšie katalógy stránok na Slovensku, v ich kategóriách venovaných zárobkovým systémom a rôznym takzvaným „klikačkám“ v minulosti venovali samostatnú kategóriu. To preto, že sa našlo obrovské množstvo ľudí, ktorí tieto služby využívali a pochopili jednu z najzákladnejších vecí na celom fungovaní systémov na zarábanie na internete.

Azet zastaraný katalóg

Na to, aby systémy zarábali nestačí len klikať, prijímať emaily a podobne. Človek ak je raz chytený do pasce, musí zdieľať a robiť reklamu tomuto systému, aby pod sebou zaregistroval čo najviac ďalších ľudí. Aj preto vyrábalo mnoho špekulantov rôzne stránky kde vychvaľovali službu na zarábanie a písali, ako rýchlo vypláca peniaze. Reálne peniaze však títo autori stránok často nikdy nevideli. Aby ich získali, museli pridať a nalákať pod seba mnoho iných ľudí. Čiže aj preto sa stále ešte na webe nachádza tak veľa systémov na zárobky. Najhoršie je, že ľudia tomu stále veria. Veriť pár službám, ktoré sú naozaj overené je niečo iné ako veriť a propagovať desať služieb ja jednom webe. Veď ak jedna neosloví, nech osloví aspoň druhá. Sme magazín, čiže zhŕňame viacero miest a názorov.

Stránky, ktoré nájdete v katalógoch v kategórii zárobkových webov na najstarších a najväčších slovenských katalógoch na stránkach Azet.sk, Zoznam.sk, Surf.sk, Hladaj.sk a ďalších.

Majú spoločné to, že ide o neraz amatérske, chybné, zaostalé, na freehostingoch prevádzkované portály. Problém katalógu na Azet.sk je aj to, že sa v ňom nachádzajú aj stránky podporujúce podvodné služby a stránky, ktoré od roku 2008 nefungujú. 8 rokov nefungujúce stránky v katalógu tak dokazujú, že celkom ignorujú aktualizovanie a prečisťovanie katalógu. Ak k tomu pridáme aj reklamy, ktoré sa na portáloch Azet.sk, Centrum.sk, Atlas.sk a mnohých iných objavujú a propagujú jazykové kurzy so zázračnou výškou za dva týždne, alebo údajnú nenávisť kulturistov a majiteľov fitness centier k mladíkovi, ktorý záhadne objavil novú metódu rastu svalov, ide to s našimi portálmi dole vodou. Tieto reklamy prezentujú na banneroch a lákajú ľudí do pasce. Zastarané stránky v katalógoch tiež lákajú ľudí do pasce.
Aj preto si dávajte veľký pozor a nehľadajte tieto systémy na zárobok cez internet. Prídete o veľa nervov, času a v konečnom dôsledku vás to stojí oveľa viac.