Klikacka.com – slovenská služba, ktorá reálne vypláca aj 2 eurá

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Klikacka.com je službou, ktorú sme objavili nedávno. Na prvý pohľad zaujalo najmä slovenské rozhranie, stály dizajn a všetky informácie spísané zrozumiteľné. V prvom rade je zaujímavý obsah, ktorý ponúka možnosti pre inzerentov. Jednoduchá registrácia vám po prihlásení ihneď zobrazí referenčné číslo, možnosti zárobku viacerými spôsobmi.

klikacka - slovenská spoločnosť

Inzerovanie aj zarábanie v jednom
Zaujímavosťou tohto systému je jeden účet pre inzerovanie vlastnej reklamy, ako aj zarábanie na sledovaní inej reklamy. Zárobková sekcia umožňuje klikanie na reklamy. Sú pritom v rôznych cenách. Rôzna výška kreditov sa môže pohybovať od 0,0002 do 0,004. Pokiaľ si kupujte vyššie členstvo, potom môžete zarobiť aj viac. Bežným klikaním môžete za deň na bežnom účte zarobiť aj 0,05 EUR. Za 10 dní je to 0,5 a za 100 dní máte 5 EUR. Ďalšie vyššie odmeny je možné získať registráciou na niektorých portáloch, ktoré systém ponúka. Ďalšie peniaze je možné získavať cez referalov. Rozhranie zvládne aj menej skúsený človek. Pri bežnom zarábaní je však naozaj dlhodobou vecou zarobiť peniaze. Peniaze za referalov sa pritom pripočítajú len vtedy, pokiaľ sami klikáte na reklamy. Medzi inzerentmi sú zahraničné, aj slovenské a české spoločnosti.

Odporúčanie, či neodporúčanie
Opäť ide o službu, kde je zisk dlhodobý. V tomto prípade sa však dá požiadať o vyplatenie aj troch EUR, čiže pre menej aktívnych tak po príchode únavy a nechuti ďalej pokračovať existuje možnosť získať aj tých pár eur. Je to však beh na dlhé trate, Pokiaľ máte možnosť získať referalov, potom je možnosť zisku rýchlejšia, no stále zostávajúca v pomalších tempách, zväčša obmedzených na neustále obmedzený počet reklám samotných. Pokiaľ máte záujem, môžete sa zaregistrovať prostredníctvom našich stránok.  REGISTRÁCIA:

Prosba k verejnosti
Pokiaľ máte osobné skúsenosti s vyplácaním tejto služby aj po získaní veľkej čiastky nad 20 EUR, prosím informujte nás. Radi by sme sa presvedčili, či je bežné vyplatiť aj vyššie zárobky, prípadne o komplikáciách, ktoré ste pri službe mali. V našom prípade ide o staršiu skúsenosť, a jednu mladšiu skúsenosť. Ďakujeme.

Comments
  1. 7 rokov ago