Najrozsiahlejší systém pre zárobok cez internet je JaSpravim.sk

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Na Slovensku neexistuje rozsiahlejší systém, ktorý by umožňoval zarábanie cez internet z pohodlia domova, než je JaSpravim.sk. Tento portál je na trhu už niekoľko rokov a združuje ľudí, ktorí niečo vedia, chcú to ponúkať, snažia sa o kvalitu a zároveň aj tých, čo nakupujú ich schopnosti a um, využívajú ponúkané služby a vôbec chodia tam nakupovať pokojne veci pre svoje podnikanie. O fakturácie sa stará JaSpravim.sk a tak je každý chránený. Systém hodnotenia a férovosti držania peňazí zaisťuje, že len málo podvodníkov sa dostane cez celé pomyselné sito.

JaSpravim.sk

JASPRAVIM.SK odporúčame komu?
Portál jaSpravim odporúčame všetkým tým, ktorí niečo vedia, radi píšu, prekladajú z cudzieho jazyka, chcú plniť eshop, alebo ponúkajú nejakú službu, ktorú málo kto ponúka, je legálna a očakáva sa záujem o ňu. Rovnako tak nájdu uplatnenia tí, čo doma pečú, pripravujú výrobky, vyrábajú, alebo kreslia portréty. Uplatnenie nájdu dokonca aj domáci majstri, elektrikári, murári, skrátka všetci, ktorí chcú niečo ponúkať a je jedno, že nemajú možnosť fakturovať a možnosť vystaviť akýkoľvek doklad.

JaSpravim má viacero výhod, ktoré dokážeme oceniť, najmä ak sme doteraz videli na internete viacero možností zárobkov, ale „skutekutek“. Pri vysokom množstve podvodných zárobkových systémov, ktorými sú vlastne všetky systémy sľubujúce za naozaj mizerné a slabé činnosti vysoké peniaze, je ťažké nájsť reálne fungujúcu spoločnosť. Mnohé potrebujú stovky referalov, aby vôbec mohli počítať nejaký zisk na vašom účte. JaSpravim však funguje na celkom inom princípe. Neprihlasujete sa do systému, ktorý je plne automatický a neživý. Tu vidíte reálnych ľudí a nakupujete priamo od nich, alebo sami ponúkate niečo a iní nakupujú od vás.

Stránky JASPRAVIM.sk
Osobný názor: Za celý čas fungovania ma čakalo jediné jedno sklamanie. Pri ponuke mojich služieb som mal v osobnom profile poznámku, že do marca som mimo. Aj napriek tomu objednal počas Vianoc záujemca moju službu. Cez Vianoce. Horlivý a nedočkavý po uplynutí troch dní napísal škaredé hodnotenie. Skrátka nepočítal s tým, že cez Vianoce môže niekto chcieť odpočívať a nesleduje nejaké JaSpravim.sk a ani poznámky v profile. Nuž a nevýhodou je, že na zlé hodnotenie niektorých špecialistov skrátka nemôžete reagovať pretože systém hodnotení pozostáva len z reálnych skúseností a bez vašich odpovedí. Ešte že podpora služby je neraz chápavá a dokáže pomôcť ručnou úpravou.

Comments
  1. 5 rokov ago