Neobux – typické klikanie na reklamy, ktoré vám platí, ale trvá dlho

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Službu Neobux sme otestovali od roku 2011. Ide o typickú službu, u ktorej si objednávajú firmy reklamu, ktorú musia členovia túžiaci po zárobku sledovať na určitú dobu a potom môžu reklamu vypnúť a prejsť ďalej na ďalšiu. Z pohľadu inzerenta je služba podobná na problematické Bux.to, ktoré mimochodom skopírovalo niekoľko stoviek služieb. Z pohľadu zarábajúceho člena je trochu viac podrobnejšia. Členovia majú možnosť si prečítať oveľa širšie podmienky a možnosti. Reklám, na ktoré sa dá denne kliknúť je viacero. Služba umožňuje zarábať peniaze len vo veľmi malých sumách. Denne je možné pri základnom účte zarobiť len okolo 0,02 dolára. Za pozretie jednej reklamy totiž získate 0,001 dolára.

AKTUALIZÁCIA koniec roka 2015: Neobux nám zrušil účet, nemôžeme sa prihlásiť. Pôvodný článok tu nechávame. Neodporúčame využívať. Dlhé čakanie na vyplatenie sa neoplatilo. Skúsenosti iných, ktoré boli lepšie a reálne peniažky dostali, sú nám aspoň spomienkou na to, že kedysi to fungovalo lepšie.

 

Pôvodný článok:

neobux

Testovali sme, prvých desať dolárov dorazilo po 16 mesiacoch
Službu Neobux sme testovali opakovane. Svedomité klikanie na reklamy sa prejavilo v prvej platbe až po 16 mesiacoch. Za celý ten čas sme neraz klikli na reklamy, zároveň k tomu pomohli piati referalovia, ktorých kredity sa pripočítali k tomu nášmu. Keďže po nazbieraní 10,1 dolára sme mohli požiadať o vyplatenie hotovosti a tá reálne dorazila na účet Paypal, je možné hovoriť o reálne platiacej spoločnosti. Peniaze prichádzajú na Paypal. Ten je nutné zadať už pri registrácií. Nie každý deň dorazia nové reklamy a je nutné sa prihlasovať v rôznych hodinách, kedy sú rôzne reklamy aktívne a byť medzi prvými, čo na danú reklamu kliknú. Niektoré sú totiž obmedzené aj na počet návštev a potom sa už nezobrazia.

Pre koho bude služba určená
Pokiaľ ste bežní užívateľ, ktorý nemá stránky a chcete zarobiť, týmto spôsobom to nie je možné. Pokiaľ nemáte ďalších ľudí pod sebou a potrebujete peniaze ihneď, je to nemožné akoukoľvek službou s klikaním na reklamy. Služba je pre vás nevhodná, keďže prídete o veľké množstvo voľného času, je nutné každý deň sa prihlasovať, prípadne sa snažiť prihlasovať.

V prípade, že aj takto namáhavo získaných drobných 10 dolárov chcete a máte možnosť získať ďalších priateľov zapojených ako referalls, potom si vzhľadom na reálne vyplácanie dovolíme odporúčať túto službu prostredníctvom tohto banneru.

Pred zapojením do systému je nutné mať na pamäti niekoľko faktov a pravidiel:

  • služba je identická ako mnohé iné, no má širší záber a lepšie rozhranie než mnoho iných
  • peniaze pribúdajú len veľmi pomaly a klikanie na reklamy je trochu sťažené
  • zobrazená reklama sa nedá zobraziť v pozadí. Načíta sa kredit len vtedy, pokiaľ je okno otvorené ako viditeľné.
  • Je nutné mať účet na Paypal skôr ako sa registrujete, respektíve mať aspoň email, ktorý si spojíte z vašim Paypalom.
  • Bez referalov budete klikať aj dva roky, snažte sa získať niekoho pod seba a nestraťte pritom priateľov, či člena rodiny.

Prosba k verejnosti
Pokiaľ máte osobné skúsenosti s vyplácaním tejto služby aj po získaní prvých desiatich dolárov, prosím informujte nás. Radi by sme sa presvedčili, či je bežné vyplatiť aj vyššie zárobky a hlavne ďalšie v poradí. Ďakujeme.

Comments
  1. 7 rokov ago
  2. 7 rokov ago