Vitajte na stránkach Pracacezinternet.eu. Našim zámerom je informovať pravdivo, z reálnych skúseností, vyhýbame sa podvodným službám a upozorňujeme na služby, ktoré len sľubujú zárobok, no reálne neprinášajú nič. Snažíme sa vychádzať z množstva osobných skúseností a do článkov tak zapájame práve tie. Žiaden obsah založený na „Jedna baba hovorila“, ale reálne skúsenosti. Mnohí z rôznych dôvodov hľadáme prácu na internete. Dôvody finančných ťažkostí a komplikovanosti životnej situácie človeka sú často zneužívané rôznymi podvodníkmi. Aj pred nimi sa snažíme vás varovať. Nie sme firma, nie sme podvodníci a nie sme majitelia žiadnej takejto služby. Tieto stránky vznikli zámerne preto, aby na jednom mieste zhromaždili údaje o reálnych možnostiach práce a zárobku z domu cez internet a zároveň, aby sme mohli informovať aj o problematických službách, ktorých je slovenský, aj český internet plný.

Ak nám chcete niečo napísať, píšte na: info @ pracacezinternet.eu
Starý email riott @ atlas.sk už máme nejaký čas nefunkčný

Služby, s ktorými máme dobré skúsenosti a dovolíme si ich odporúčať, sú odporúčané aj s možnosťou registrácie. jednotlivé systémy, ktoré by mohli prinášať zisk sú tu spresnené, spomenuté sú ich plusy, mínusy aj skryté detaily. Na rozdiel od stoviek iných portálov je z našej strany reálna snaha pomôcť odlíšiť realitu od klamstva a tak veríme, že si tieto stránky založíte medzi záložky, prípadne budete niektorým z článkov varovať priateľov, ktorí sa zapojili do niektorej pochybnej praktiky, ktorým sa venujeme,  a naďalej budeme venovať.

Pasca
Naša redakcia je zámerne zapojená vo viacerých systémoch. Pochybné a neoverené, neotestované a podozrivé tu neuvádzame. Uvedené sú tu len tie, ktoré sa prejavili svojimi praktikami, prípadne reálne vyplácajú sľúbené odmeny a peniaze. Na webe máme tiež niekoľko nafingovaných emailov, kde očakávame ponuky od spamovacích podvodníkov s ponukou práce. Následne Vám tak ponúknete informácie o aktuálnych hrozbách a podvodníkoch, ktorí zneužívajú ťažkú situáciu ľudí hľadajúcich prácu na webe.

Reálna práca cez internet
Zároveň a venujeme reálnej práci online cez internet. Pripravujeme pre vás niekoľko článkov zameraných na reálnu prácu bez klikania a rôznych zahraničných služieb. ako si nájsť prácu online, v akých oblastiach a v čom takáto práca spočíva.

 

Po 5 rokoch trápenia a testov začíname

Po 5 rokoch trápenia na internete s množstvom systémov na zarábanie peňazí, ktoré i tak nakoniec nepriniesli ročne viac ako 60 dolárov, sa dá predpokladať, že popálenia a skúsenosti je dobré odovzdať ďalej. Skúsenosti, zážitky a mnoho iného, čo sa oplatí odovzdať ďalej teda bude publikované na týchto stránkach, aby to mohli inšpirovať a upozorniť ďalších. Začíname a tak je všetko v príprave.

Zahájenie fungovania webu:

  • roky 2007 a 2008 predstavujú prvé skúsenosti so službami ponúkajúcimi zisk cez internet
  • roky 2011 a 2012 predstavujú roky so skúsenosťami s reálnou prácou cez internet
  • prípravy stránok v čase mesiaca jún 2013
  • spustenie domény v auguste 2013 v spolupráci s kolegami a priateľmi, vďaka ich odborným znalostiam a skúsenostiam v tvorbe webstránok, ďakujeme.