Pozor na podvodné ponuky práce cez: www.nabidka-prace-rychle.cz

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Podvodné pracovné ponukyNa podvodné ponuky práce sa dá naraziť už v prvých piatich minútach surfovania na internete. Pokiaľ stihnete nájsť desať ponúk mimo reálne pracovné portály, asi 8 z ponúk bude podvodných a zavádzajúcich, ktoré sa od vás snažia získať peniaze. Žiaľ štát a ani polícia sa nikdy nezaoberali kontrolou stránok a chytaním grázlov a zlodejov, ktorí ponúkajú rôzne pochybné práce a klamú ľudí, vyžadujú platby vopred, a iné problémy. Dnes nás zaujal ukážkový príklad podvodných stránok, ktoré vám sľubujú posielať pracovné ponuky. Otázne je, ktorí zamestnávatelia vôbec svoje pracovné miesta zveria tejto firme, keď sú celé stránky klamstvo.
Na stránky: www.nabidka-prace-rychle.cz narazíte rýchlo aj cez Google. Najčastejšie v spojitosti s tým, že stránky spamujú, respektíve na stránkach podvodníci.net sa dočítate zaujímavosť, že pokiaľ chcete prácu, musíte si zaplatiť SMS za 200 Kč. Pokiaľ je to pravda, ide o nechutný podvod a rozposielaný email, ktorý rozposielajú opakovane, drzo na emaily, ktoré sa o to neprosili. Nechutnosť však nekončí. Magazín Zaujimavosti.net, ktorého redakcia nám výrazne pomohla pri stavbe našich stránok, včera vydal článok, ktorý jasne dokazuje, že tieto stránky sú nechutným podvodným klamstvom.

Podvod ako vyšitý
Stránky nie len že pýtajú platbu za bezcenné služby, zobrazujú vymyslené počítadlo, ktoré len vzbudzuje dojem neustálej aktivity stránky a jej života. Omyl. Stránky určite nežijú tak aktívne, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Stránky obsahujú aj referencie reálnych ľudí, ktorí využili jej služby, fotografie HR manažérov a iné skúsenosti druhých ľudí. Omyl. Ani jeden ksicht nie je pravý. Všetky do jedného sú stiahnuté z internetu. Odhalenie nájdete sami na vyššie uvedenom odkaze. Odporúčame všetkým, aby na email nereagovali, prípadne ho nahlásili na Úrad pre ochranu osobných údajov a pre nechutné praktiky aj na úrad zaoberajúci sa v Českej republike obchodom.