Práca cez internet – výskumy a ankety, nechajte si platiť za názor

Odmena za nákup na ZľavaDňa

VýskumyPlne legálne a s plnou oficialitou fungujúce spoločnosti, ktoré platia za vaše názory, fungujú najmä preto, že ich klienti sú reálne veľké spoločnosti, ktoré potrebujú vedieť názory verejnosti. Ak máte záujem svoj názor odovzdávať ďalej a ovplyvniť tak možno obal budúceho výrobku, jeho podobu, či sortiment výrobcu, sušienky, účty v bankách, alebo dizajn automobilov, to všetko si nechávajú veľké firmy zisťovať od verejnosti cez podobné portály. Na Slovenskú sú najväčšie tieto dve spoločnosti, ktoré si dnes predstavíme a reálne platia za vaše názory. V prípade, ak hľadáte pár drobných, nechajte sa nimi pozvať na rozhovor, alebo vypĺňajte formuláre online. Určite však uvádzajte svoje detaily presne. Hneď prvé a podstatné informácie totiž sú vek a pohlavie. Nebudú predsa chcieť váš názor na Energy drink, ak ste 70 ročná dôchodkyňa.

TNS výskumy
TNS je najväčšou spoločnosťou u nás, ktorá sa venuje výskumom na verejnosti. Registrácia je online, následne chodia rôzne dotazníky. Za ich vyplnenie dostávate kredity a tie sa dajú vymieňať za tovar v ponuke TNS. Pokiaľ vás TNS pozve na osobný prieskum, rozhovor, alebo na ochutnávanie jedál o ktorých chce poznať váš názor, potom je výhodou bydlisko Bratislava.
Viac na oficiálnych stránkach: www.vyskumy.sk

iPrieskum
iPrieskum je mladšia spoločnosť, prevažne orientovaná na online dotazníky, kde sa dá taktiež získať viacero kreditov, no kredity sa dajú získať aj promptnými odpoveďami, alebo odporúčaním ďalších priateľov a podobne. Funguje podobne ako TNS.
Viac na oficiálnych stránkach: www.iprieskum.sk

Obe spoločnosti majú podobné fungovanie. Nie je dôvod obávať sa zneužitia osobných údajov, ani podvodu. Obe sú overené spoločnosťami v pozadí, ktoré si prieskumy a názory objednávajú. Ide o slovenské, aj zahraničné potravinárske, finančné a iné služby, ktorým záleží na tom poznať názor verejnosti.

Comments
  1. 7 rokov ago
  2. 7 rokov ago
  3. 7 rokov ago
  4. 7 rokov ago