Pre webmasterov: affilate provízny systém predaja pobytov cez Limba.sk

Odmena za nákup na ZľavaDňa

limbaNa Slovensku je medzi systémami vhodnými na predaj pobytov v rámci Slovenska a blízkeho zahraničia určite najlepšie hodnotený systém na Limba.com. limba.com patrí medzi najväčšie cestovné kancelárie počtom klientov, hoci nie tak celkovým obratom a počtom destinácií. V každom prípade o rýchly a prehľadný systém predaja pobytov a ubytovania nie len v rámci Slovenska, kam zavíta mnoho jednotlivcov, ale aj množstvo cestovných agentúr (pozor nemýľme si pojmy: kancelária má vlastný produkt a agentúra len sprostredkúva predaj produktu samotnej kancelárie) predáva z ponuky Limba.sk. Pokiaľ máte možnosť fakturovať, a môžete na svoje stránky umiestniť odkaz, prípadne celé okno s ponukou ubytovania, môžete skúsiť aj formu spolupráce B2B.

Ukážka fungovania:
Jeden zo spôsobov, ako tento druh spolupráce funguje, je viditeľný napríklad tu, čo sa podarilo nájsť. Ide teda o vloženie okna, alebo odkazov na vaše stránky. Ponúkať tak môžete ubytovanie a neskôr získať províziu z predaja.

Potrebujete:

  • možnosť fakturácie
  • živnosť alebo firma
  • vlastné webstránky
  • cestovateľská, alebo všeobecná tematika, keďže pri inej to už nemusí byť rentabilné

O systéme nájdete viac informácií priamo na ich stránkach, rovnako ako možnosť priamej registrácie do systému. Určené len pre firmy so sprostredkovateľskou živnosťou, voľnou živnosťou a voľnými činnosťami, či firmou schopnou faktúrovať. Affilate systém má pritom aj pre Česko, pre Poľsko, Maďarsko, prípadne iné krajiny. Podľa popisu disponuje až 20 jazykovými mutáciami a to už je teda niečo. Viac na Limba.sk