Pre webmasterov: ďalšie provízne affilate systémy na letenky v SR a ČR

kralovna predajca leteniekV snahe zarobiť si peniaze na chod stránok, alebo v snahe využiť maximálne svoje reklamné plochy na udržiavaných stránkach, mnohí radi siahneme po dobrom nástroji, ktorý nám reálne prinesie peniaze. Na Slovensku máme však len systém Pelikán, prípadne priamo predaj zájazdov Chimpo.sk cez Pelikán a predaj zájazdov INVIA.sk a INVIA.cz. Z osobných dôvodov a po nie príliš dobrých a nepublikovateľných skúsenostiach od posledného menovaného upúšťam. Pokiaľ plánujete predaj leteniek a zaujíma vás viac spoločností, s ktorými by bola realizovateľná spolupráca, potom je nutné siahnuť do susednej Českej republiky.

Potrebujete

  • možnosť fakturácie
  • živnosť alebo firma
  • vlastné webstránky
  • cestovateľská, alebo všeobecná tematika

Kralovna.cz
V Čechách jeden z najznámejších a svojho času vďaka výraznej kampani aj najvýraznejší portál na predaj leteniek. Možný je provízny predaj cez svoje stránky. Služba ponúka percentá z celkového predaja. Odkaz na stránky, kde sa nachádza registračný formulár nájdete na: www.kralovna.cz/?node=1192

Airstop.cz / sk
Spoločnosť Airstop sa nachádza na Slovensku aj v Čechách. V oboch prípadoch sa uvádza, že ponúkajú aj provízny systém predaja, prípadne priamo len affilate systém. Viac informácií, prípadnú registráciu a využívanie jeho možností je možné až po priamom kontakte spoločnosti, kde sa môžete informovať o aktuálnych možnostiach.
Viac skúste na airstop.sk alebo airstop.cz

Ďalšie systémy
V priebehu posledných rokov rôzne testovacie rozhrania a pokusy rôznych predajcov stroskotali na nutnosti vyplácať zaslúžené zárobky webstránok. Na Slovensku existovala spoločnosť, ktorá funguje dodnes, no jej provízny systém ukončili pomerne rýchlo po tom, čo sa ozvali prví úspešní predajcovia so žiadosťou o vyplatenie zárobkov. Držíme vám palce, aby sa vám podarilo udržať v službe, do ktorej sa zapojíte. Pokiaľ vás však očarí nový predajca leteniek, informujte ho priamo o svojom záujem predávať jeho letenky. Práve tak sa už nám podarilo spôsobiť zavedenie takéhoto systému v inom obchode.