Pre webmasterov: dobrý provízny systém na predaj kníh

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Vyskúšali sme si niekoľko mesiacov fungovanie provízneho systému na predaj kníh prostredníctvom affiliate systému na Bux.sk. Jeho zapojenie je možné po kontaktovaní priamo správy online kníhkupectva a podaní žiadosti v podobe jednoduchého emailu so záujmom zapojiť sa do partnerského programu. Chce to vedieť, ktorý váš portál je hlavný a schopný prezentovať ponuku kníh.

knižky

Ponúkajú:
Po prihlásení je pre záujemcu k dispozícií známy systém pre správu provízií. Na výber sú možnosti predaja online kníh alebo kníh klasických. Na výber je od 5% provízií podľa kampaní vyššie. Vybrať sa dá z menšieho počtu bannerov, no viacerých odkazov. Základom je získať svoj vlastný kód, ktorý môžete využiť s použitím obálok priamo z eshopu. Ideálne je poskladať si podľa zamerania stránok tú správnu literatúru.

Fakty a údaje:
Registrácia, respektíve žiadosť o zapojenie do programu potrebuje uviesť hlavný portál, ktorý by predaj kníh prezentoval. Platnosť COOKIES je úctyhodných 60 dní. Registrácia je schvaľovaná v rovnaký deň, prípadne do pár dní. Limit pre vyplácanie je 100 EUR, no dá sa požiadať aj skôr. Chce to len prejavovať férovosť