Pre webmasterov: Provízny systém na predaj počítačových hier

Na Slovensku a v susedných Čechách sa nachádza viacero obchodov s počítačovými hrami. V Čechách sú najznámejšie Xzone.cz, Funstore.cz, Gameexpres.cz, na Slovensku zas svojho času známy a dnes drahý Brloh.sk, Progamingshop.sk a opäť budeme menovať Gameexpres.sk. V prípade Gameexpres.sk, ktorý sa už dlhodobo drží na pekných priečkach popularity a nepochybne sa nemôže sťažovať na nezáujem zákazníkov, môžeme hovoriť aj o províznom systéme, v ktorom je možné získať drobné provízie pri predaji počítačových hier cez vaše stránky. Ak teda máte záujem o obohatenie stránok so sekciou online nákupu hier, prípadne píšete o hrách a radi by ste obsah obohatili aj o priamy odkaz na nákup danej hry, môžete využiť systém, ktorý funguje jednoducho pridaním odkazu do ktoréhokoľvek odkazu smerujúceho na stránky Gameexpres.sk.

gameexpres

Jednoduchý systém na odporúčanie nákupu hier
Majitelia stránok s hernou tematikou si môžu prísť na svoje a získať zopár drobných, prípadne sa posnažiť a v zime nazbierať pred vianočnými nákupmi ešte vyššie provízie. Je však nutné propagovať obchod na legálnych stránkach, žiaden warez, ďalej nie je možné navádzať ľudí a umiestňovať odkaz kdekoľvek. Musí ísť o vaše stránky s vlastným obsahom. Odkaz nesmie byť skrytý a človek nesmie byť navádzaný a nútený na jeho klikanie. Provízia sa deje v malých percentách z každého nákupu hier.

Vierohodnosť a legálnosť: 100%

Pre zriadenie účtu provízneho odporučovateľa je nutné kontaktovať eshop so žiadosťou o udelenie prístupu. Nezabudnite pripojiť Vaše stránky, na ktorých chcete hry propagovať. Pre úspešnosť a vysokú vierohodnosť si dovoľujeme odporúčať aj priamo u nás.