Predajca domén a hostingu Subreg.cz má svoj affilate systém

Subreg banner

V prípade, že bežne vyhľadávate voľné domény a budujete stránky, predstavovať vám spoločnosť Subreg je celkom zbytočné. Menej skúseným stačí povedať, že Subreg je vlastne na Slovensku a v Čechách najväčšia spoločnosť, ktorá ponúka registráciu domén rôznych koncoviek, webhosting a vôbec ďalšie množstvo a bohatý výber služieb, cien, domén a podobne. Pre majiteľov väčšieho počtu domén a stránok dokáže pripraviť špeciálne ceny. Pre užívateľov, ktorí majú zriadený účet na Subreg.cz je prístupný zároveň aj Affilate program, na ktorom sa dá zarobiť, pokiaľ budete odporúčať ich služby aj ďalej.

Formy affilate programu
odporúčanie je možné prostredníctvom bannerov, prípadne prostredníctvom formulára na overenie voľných domén. Oba varianty sú však použiteľné len v prípade, že máte reálne stránky, na ktorých máte taktiež svoj priestor a ponúkate služby reálnym záujemcom o nákup domén. Vzhľadom pre vysokú dôveryhodnosť odporúčame tento systém aj my.

Vierohodnosť – 100%

Cenník a forma provízie
Subreg ponúka 3% z ceny domén pri nákupe cez koncový cenník, prípadne 50 CZK za uzatvorenú Reselles zmluvu, prípadne 25% z provízie dokončenej objednávky za štandardnú cenu sub-affilate. Vyplatia však minimálne 1000 CZK a i tak na kredit do profilu Subreg.cz, ktorý je však ďalej použiteľný na nákup vlastných stránok, domén a podobne.