Veľký pozor na zavádzajúce stránky ponúkajúce prácu z domu a červené Ferrari

Odmena za nákup na ZľavaDňa

Já a moje Ferrari, hlása niekoľko stránok a má navodiť dojem, že z domu je možné zarobiť peniaze až na červeného tátoša. Určite tomu neverte! Podivná kampaň postavená na známej automobilovej značke ako symbolu luxusu a peňazí, to chce drzosť a aj odvahu.

zarobok a ferrari k tomu

Na slovenskom a českom internete je množstvo stránok, ktoré propagujú dnes preberané stránky. Taktiež je do reklamy na rôznych pochybných stránkach investovaný poriadny balík, reklama sa zobrazuje už dlhý čas množstvu ľudí. Stránky na rôznych doménach informujú o tom, že chlapík dal výpoveď v práci, pretože zarába obrovské peniaze vďaka rulete. Svoju fintu vám povie, pretože on sám má už dosť peňazí a tak už nepotrebuje. Kúpil si svoj sen – Ferrari. Aj keď nie sme prví, čo o tomto zvláštnom zavádzaní ľudí informuje, málokto si dá prácu a nájde podobnosť aj v zahraničí. Verte tomu či nie, slávny pán Robert Novachek, ktorý hovorí o tom, ako začínal v Prahe a potom prešiel do Londýna, bude s najväčšou pravdepodobnosťou veľký výmysel. Oklame vás, pretože rovnaký pán je na internete známy aj pod inými menami a pod inými klamstvami. Dávajte si preto pozor na mená ako:

Robert Novachek
Сергей Григорьев
Paul Carter
Simon Lapajne
Джордж Тончев
Paul Marinescu
Madis Peterson
Alex Moretti
Dan Petrovic

Pretože ide stále o toho istého pána, nemožno veriť ani len jedinej vete na spomínaných stránkach. Tie sa v rôznych verziách objavujú v jazykových úpravách a pod inými menami. Stále sa však dozvedáte o jeho nádherných úspechoch a o tom, že vám svoje tajomstvo prezradí a môžete tak zarábať z domu. Nechutné zavádzanie verejnosti je pritom propagované len na miestach, kde sa pohybujú ľudia potrebujúci pomoc, hľadajúci prácu, ľudia túžiaci po zárobku a práci. Tam je vysoká pravdepodobnosť, že autori tohto zvláštneho ťahu a klamstva narazia na nové a nové obete.

Zarážajúca fotogaléria z nižšie menovaných stránok:
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma
Zavádzajúce stránky - práca na doma

Zásadný pozor si preto dávajte na tieto stránky:
http://www.jak-vydelat-penize-na-internetu.cz/
http://www.akozarobitpeniaze.net/
http://jaksiprivydelat.com/
http://www.jakvydelat.info/
http://kakdelatdengivinternete.com/
http://www.start-making-money-on-the-internet.com/
http://kako-zasluziti-denar.com/
http://kak-se-peceljat-pari.com/
http://www.kuidas-teha-raha.com/
http://www.cum-sa-faci-bani.info/
http://www.come-fare-soldi-online.net/
http://kakodozarade.com/

Na hore uvedených stránkach si môžete nájsť obrovské množstvo klamstva a klamlivých údajov, minimálne však meno človeka, ktorý je v rôznych krajinách v rôznych menách. Všimnite si dobre fotografiu na stránkach, kde je Ferrari v garáži. Ide o dom v USA, s americkou architektúrou, dreveným obložením a nachádza sa tam ďalší model typického amerického DODGE alebo CADILAC auta. Mení sa niekoľko údajov podľa toho, ako to autorom vyšlo. Pôvod fotografie je neznámy. Pokojne môže ísť o bezdomovca, ktorý mal možnosť sa na aute previesť a niekto urobil zopár snímkov.

Odporúčanie
odporúčame sa vyhnúť týmto stránkach a nedôverovať ani podobným stránkam s podobným obsahom. Na svete existuje ešte jedna forma tejto stránky s mladším mužom, ktorý sa taktiež prezentuje drahým vozidlom a taktiež špeciálnou prácou na doma, kde láka ľudí. Zrejme ide o rovnakého autora.

Comments
 1. 7 rokov ago
  • 7 rokov ago
  • 6 rokov ago
 2. 6 rokov ago
  • 6 rokov ago
 3. 6 rokov ago
  • 6 rokov ago