Vyhľadávané www.money4banners.co.uk za bannery platilo v librách

V minulosti, približne v rokoch 2008 až 2010 na internete fungovali stránky Money4Banners.co.uk, ktoré ponúkali skutočné peniaze za umiestnenie ich banneru do vašich stránok. Stránky patrili vo svete internetového zárobku v tom čase medzi najlepšie platiace systémy. Od toho času si vyberajú veľmi precízne stránky, na ktorých budú inzerovať. Pokiaľ disponujete kvalitnými stránkami v angličtine, dnes by u nich mohli mať šancu práve také. V minulosti mali šťastie aj webmasteri z našich končín, keďže kritériá pre prijatie stránok boli jednoduché, mohli ste sa k nim dostať aj s jednoduchou stránkou o starostlivosti o dieťa s 8 stránkami.

money4banners

Slušná a zaujímavá spoločnosť
Zaujímavosťou bolo, že do služby ste sa prihlásili, hneď vás obdarovali 10 britskými librami a po prijatí stránok ste každý mesiac dostali ďalších 10 libier. Sami ste si určili tri odkazy na stránky, kde môžete umiestniť banner. V priebehu dvoch dní vám následne prišla odpoveď o prijatí, alebo zamietnutí. V súčasnosti sa to podarí len málokomu, no spoločnosť naozaj vyplácala v každom prípade všetkých svojich inzerentov a v prípade, že si priala ukončiť spoluprácu, poslala vám platbu vopred aj s ospravedlnením, že o stránku už viac nemajú záujem.

Svoje šťastie môžete skúsiť aj s vašimi stránkami dnes. Je však vyžadovaný kvalitný obsah a vlastné stránky. Odporúčací odkaz http://money4banners.co.uk/. V našom prípade šlo o vysokú spokojnosť s jednaním a fungovaním tejto spoločnosti. V súčasnosti v nej nebeží žiadna slovenská stránka. Ich záujem a postoj voči slovenským stránkam sa mohol, alebo môže (veríme) v budúcnosti zmeniť. Peniaze však vyplácali len na Paypal a v britských librách. Opäť je samozrejme nutné zdanenie, podanie daňového priznania a platba zdravotného poistného, ako inak, keďže zisk môže byť vysoký.